Kadıköy Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağı Sorunlarınızın Tespiti Artık Çok Kolay

Evlerdeki su kaçağı sorunu ev halkını oldukça tedirgin etmektedir. Çünkü su kaçağının nerede olduğunun bulunması zordur. Ayrıca sorunu bulurken fayansların, zeminin kırılması ve daha da masraf çıkması da ev halkını tedirgin etmektedir. Firma olarak bizi tercih ettiğiniz de su sızıntısı bulma işlemlerimizde fayanslarınız ve zemininiz artık kırılmayacak, sızıntıyı bulmak için evinizin her yeri kırılmayacaktır. Ayrıca verdiğimiz hizmetle su tesisatınızı komple yenilemek zorunda da kalmayacaksınız.  Genelde oluşan sorunlar alt kata su damlama veya duvarda oluşan kabartılar olarak bize gelmektedir. Bu gibi sorunlarınızı çözmek için ekinimizle ve teknolojik aletlerimizle her zaman yanınızdayız. Son teknolojik ürünler sayesinde artık evlere zarar gelmeden sorunlar halledilmektedir.

Son sistem boru görüntüleme kameraları kullanarak sorunlu olan bölgeye ulaşmaya çalışıyoruz. Bu şekilde soruna daha çabuk ulaşmış oluyoruz. Eskiden ise sorunlu bölgeyi bulmak için bütün zemin ve fayanslar kırılırdı. Bu durumda daha uzun sürede sorun çözümüne ulaşılmaktaydı. Aynı zamanda kırılan zeminin ve tesisatın tekrardan yenilenmesi gerekiyordu. Kadıköy Su kaçağı bulma firması olarak sizleri bu sorunlardan garanti vererek kurtarmaktayız. Telefon numaralarımızla bize ulaşabilmektesiniz. Yaptığımız tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti işleri garantili olup servis araçlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

Kadıköy Su Kaçağı Bulma

Evlerinizde tavanların sararması, küflenmesi, su damlacıkları ve pis kokular var ise bu sorunların çözümü için firmamızı arayarak randevunuzu oluşturmanız yeterli olmaktadır. Sorunun çözülmesi gereken yer her nerede olursa olsun firmamız sizin yanınızdadır. Hizmetlerimiz ilk olarak şebeke suyunu kontrol ederek sızdırmazlık testi uygulanır. Eğer bir sorun var ise dinleme cihazı ile tek fayansla sorunlu bölgeyi bulunur ve sadece o bölüm ile onarımı yapılır. Bu şekilde sorun bulunamaz ise görüntüleme kamera sistemi kullanılır. Gider içeri, lavabo ve küvet kamera sistemi ile kontrol edilir. Bu şekilde de sorun bulunamaması halinde termal görüntüleme kamerasını kullanarak sıcak su ve izolasyon kaçaklarını kontrol ederiz. Bütün bu teknolojik aletlerimizi kullanmak için eğitimlerini alan personellerimizle Kadıköy su kaçağı bulma firması olarak sizlere sınırsız bir hizmet sunmaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.